אודות

עיר האורות, עיר האהבה הלא היא פריז היא אחת מיעדי התיירות הפופולריים בעולם ובצדק רב. קשה לחשוב על משהו שחסר בעיר הזאת, נופים עוצרי נשימה, מאכלים שהם גם יצירות אומנות, אווירה תוססת וזה רק ההתחלה של הרשימה הארוכה.

כמדריך טיולים בפריז שמתגורר בעיר האורות, אין נקודה בעיר שאני לא מכיר. הדרכתי מאות טיולים ובכל טיול אני מתאהב יותר ויותר בעיר המושלמת הזאת.

למה החלטתי להקים את האתר?

אני גר בפריז כבר 7 שנים, החלטתי לעבור לפריז לאחר מספר ביקורים בעיר שמשכו אותי יותר ויותר, ובמהירות מצאתי את עצמי מתגורר בעיר הכי יפה בעולם (לדעתי) ומדריך טיולים בעיר מהתשוקה שיש לי לפריז. לאחר מספר רב של טיולים גיליתי שהרבה ישראלים שמבקרים בפריז לא מצליחים למצוא את המידע הרלוונטי לביקור בעיר כמו טיפים חשובים לביקור בעיר, אטרקציות שחובה לראות בעיר, מלונות מומלצים ועוד.

אז החלטתי להקים אתר שמאגד את כל הידע והניסיון שלי במקום אחד, באתר תוכלו למצוא הסבר מעמיק על כל אטרקציה בעיר, טיפים ומידע כנה על העיר.

לפריז יש כל כך הרבה מה להציע שקל להיאבד בעיר מהמבחר העצום, באתר תוכלו למצוא את האטרקציות שמתאימות לכם ומעניינות אותכם וכך לתכנן את הטיול המושלם עבורכם.

אמינות לפני הכל

כאשר לכל עסק בין אם הוא אטרקציית תיירות או בית מלון יש אינטרס לשכנע אתכם לשלם ולבחור בהם, קשה מאוד לדעת מה היא באמת הבחירה הטובה ביותר ומה היא תוצאה של שיווק איכותי, לכן אני מאמין באותנטיות מלאה עם הקוראים שתעניק את כל הטיפים שאף אחד לא רוצה לספר לכם.

אני תמיד שמח להשתפר

אין בן אדם שיודע הכל, אני תמיד שמח לשמוע על החוויות שלכם מפריז ומהקריאה באתר שלי. אם אתם מעוניינים לשתף אותי בחוויות שלכם או להוסיף מידע נוסף לתוכן המופיע באתר, אשמח לשמוע ואף לפרסם אותו באתר אם תרצו. כל ניסיון ומידע שצברתם יוכל לעזור לאלפי אנשים שרק רוצים ליהנות כמה שיותר מהטיול לו חיכו זמן רב. תוכלו לפנות אלי בעמוד צור קשר

נעים להכיר – יובל אהרון

יובל אהרון